
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C12Q Smart QC3.0 charger set(Type-C) 18W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
186,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474716293
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3.0 charger set(Type-C) Black ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та для того, щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В цій моделі є ідеальне співвідношення параметрів сили струму і напруги, що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн , зовнішній корпус виготовлений з ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату , які стійкі до високих температур та зовнішніх пошкоджень .
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В .
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
−У комплекті кабель довжиною 1 метр з роз'ємом USB наType-C;
−ABS+PC ─ вогнестійкі, міцні та довговічні матеріали.
−Максимальна сила струму: 3 А;
−Максимальна потужність: 18W;
−Підтримка швидкої зарядки QC;
−Захист від перевантаження по струму та перенапруги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C12Q Smart |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 186,26 ₴




