
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA46A Premium PD + QC3.0 18W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
174,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474727336
+380 (67) 273-25-01
BOROFONE BA46A Premium, PD + QC3.0 мережевий зарядний пристрій з виходами USB-A і USB-C, вилка EU, ток 3A, набір з кабелем USB-C на Lightning
1. Вхід: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.6A.
2. Вихід:
USB-A: 3.6V-6.5V / 3A, 6.6-9V / 2A, 9.1V-12V / 1.5A, 18W.
USB-C: 5V / 3A (PD), 9V / 2A (PD), 12V / 1.5A (PD), 18W.
3. Вилка стандарту EU, вогнестійкий матеріал PC.
4. Підтримка швидкої зарядки PD3.0, QC3.0 / QC2.0, швидкої зарядки для Huawei FCP, швидкої зарядки для Samsung AFC і інших.
5. Смарт баланс для одночасного виходу 5V / 3A на два порти.
6. Набір з кабелем USB-C на Lightning PD.
7. Розміри зарядного пристрою: 91 * 52 * 38мм. Вага зарядного пристрою: 39г. Вага набору з кабелем: 62г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 38 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BA46A Premium |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 174,26 ₴
