
Мережевий зарядний пристрій Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W EU White Q-STORE -shopping-without-problems-
359,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCFS-SN02
Зарядний пристрій Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W відрізняється потужністю 20 Вт, що забезпечує швидку зарядку пристроїв. Функція швидкої зарядки Quick Charger дозволяє зарядити ваш смартфон до 50% за пів години.
Особливості мережевого зарядного пристрою Baseus Speed Mini Quick Charger 1C 20W:
• Сумісний з пристроями на базі Android, чудово заряджає iPhone та iPad. Стане в нагоді власникам продукції Apple, оскільки компанія не укомплектовує смартфони зарядними пристроями.
• Компактний та неймовірно зручний. Технологія Super Si дозволила зменшити розміри МЗП та забезпечила неймовірну вагу — всього 59 грам. Baseus Speed Mini Quick Charger 1C точно не займе багато місця.
• Виготовлений із термостійкого матеріалу, має запобіжник на випадок стрибків напруги, перевантажень та перегрівань. Це робить МЗП дійсно надійним та безпечним.
• Має функцію швидкої зарадяки — Quick Charger 3.0., що в сумі з потужністю в 20 Вт дозволяє швидко заряджати будь-який пристрій: смартфон, планшет, смарт-годинник, електронну книжку тощо.
• "Розумна зарядка" завдяки інтегрованому чіпу автоматично підлаштовується під гаджет, обираючи оптимальну потужність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 59 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Speed Mini Quick Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 359,38 ₴




