
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N72 Speed single-port PD20W ultra-thin charger set(C to C)(EU) Q-STORE
274,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007661140
Мережевий зарядний пристрій HOCO N72 Speed single-port PD20W ultra-thin charger set(C to C)(EU) гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривкого полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Type-C та довжиною 1м.
Особливості зарядного пристрою HOCO N72 Speed single-port PD20W ultra-thin charger set(C to C)(EU):
−підтримка протоколів швидкого заряджання;
−Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
−корпус пристрою складається із високоякісного полікарбонату;
−вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
−захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина кабеля | 1 м |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вес | 55 г |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| Количество USB-портов | 1 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | N72 Speed |
| Материал | PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
- Цена: 274,25 ₴





