
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White Q-STORE
246,82 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6977703654769
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-C EU White — мережевий зарядний пристрій з USB-портом та підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
Зарядний пристрій видає 18 Вт потужності, тому зможе в 1.5 рази швидше заряджати сумісні ґаджети.
Зарядний пристрій підійде для заряджання та синхронізації смартфонів, планшетів, смарт-годинників, TWS-гарнітур, портативних колонок, електронних книжок тощо. МЗП постачається без кабелю, тому потрібно використовувати власний кабель живлення, що має з однієї сторони USB-роз'єм.
Корпус зарядного пристрою виготовлено з вогнестійкого пластику. Девайс має захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Мoдель | Essen GaN Wi-G006 |
| Материал | PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 246,82 ₴

