
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White Q-STORE
245,68 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474746924
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White з технологією QC3.0 і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети. В комплекті також йде кабель Type-C/Lightning.
При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму.
Даний мережевий зарядний пристрій від Hocо рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій HOCO C76A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
−від перевантаження по силі струму;
−перезарядження, перегріву;
−перевантаження;
−різних перенапруг;
−коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 56 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C76A Plus Speed source |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 245,68 ₴







