
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72Q Glorious single port QC3.0 charger set(Type-C) 18W Black Q-STORE
174,83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474732545
C72Q Glorious single port QC3.0 charger set(Type-C) Black ─ це потужний зарядний пристрій від компанії HOCO.
Конструкція з одним роз'ємом USB може полегшити повсякденне життя, поповнюючи заряд різноманітних ґаджетів. Пристрій здатний швидко заряджати смартфони і планшети, адже він має потужність 18W.
Розмір зарядного апарата є максимально компактним, його легко можна взяти з собою в подорож або на роботу.
Пристрій відповідає всім стандартам, тому має вбудований захист від раптової напруги та замикань. При виготовленні апарату використовувалися спеціальні вогнетривкі матеріали: ABS-пластик та PC, які роблять цей аксесуар максимально безпечним.
Особливості:
−мережний зарядний пристрій, оснащений роз'ємом USB;
−у комплекті кабель довжиною 1 метр з роз'ємом USB на Type-C;
−підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, QC2.0, FCP, AFC;
−підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
−вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
−корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C72Q Glorious |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 174,83 ₴





