
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A65 PD20W GaN single USB-C ultra-thin charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
347,95 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316282686
ACEFAST A65 PD20W GaN single USB-C ultra-thin charger Black — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 20 Вт, підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП.
Чому варто обрати GaN зарядку?
1. Енергоефективність. GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки.
2. Безпека. GaN-зарядки мають більш високий діапазон робочої температури без перегрівань. Оскільки нітрид галію може витримувати і проводити більш високу напругу та вищі температури, ніж кремній.
Основні характеристики ACEFAST A65:
– Потужність: 20 Вт, підтримка стандарту швидкої зарядки PD.
– Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик (PC). Надійний та міцний матеріал, що забезпечує тривале використання зарядного пристрою.
– Розміри: 86,3 х 45,5 х 16 мм. Вага — 47 грами.
– Сертифікація: CE, RoHS, EAC, ERP6 — повністю безпечний МЗП, сертифікований для використання з ґаджетами на базі ОС Android. Чудово впорається із зарядкою iPhone, iPad з використанням кабелю USB-C — Lightning роз'ємами.
– Зарядний пристрій GaN має більш стабільну зарядку та менше нагрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 47 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A65 GaN |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 347,95 ₴





