
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
261,11 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974316284987
ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black — компактний зарядний пристрій.
ACEFAST A117 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 20 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вес | 45 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.7 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A117 |
| Материал | PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 261,11 ₴









