
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A78 PD20W GaN (USB-A+USB-C) charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
261,11 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974316283256
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ACEFAST A78 PD20W GaN (USB-A+USB-C) charger Black — багатофункціональний зарядний пристрій із двома портами:
— USB-C: макс. 20 Вт.
— USB-A: макс. 18 Вт.
ТЕХНОЛОГІЯ GAN:
Технологія нітриду галію (GaN) в зарядному пристрої ACEFAST A78 дозволяє забезпечити більшу потужність і ефективність зарядки, зменшуючи споживання енергії та теплові втрати.
КОМПАКТНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ:
Завдяки своїм невеликим розмірам і універсальній сумісності з різними пристроями, ACEFAST A78 є ідеальним вибором для кожного дня вдома, у вас на роботі або під час поїздок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A78 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 261,11 ₴






