Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 22.5W USB-A з підтримкою швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge допоможе набагато швидше поповнити заряд будь-якого сумісного мобільного пристрою. При вихідній потужності до 22.5 Вт пристрій підходить для підзарядки смартфонів та планшетів, ігрових консолей, портативної акустики та інших аксесуарів. Термостійкі матеріали та вбудована інтелектуальна технологія заряджання забезпечують безпечну та ефективну підзарядку для будь-якого підключеного гаджета.
ШВИДКА ПІДЗАРЯДКА
Більше жодних довгих очікувань. Підтримка стандарту швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge та максимальна вихідна потужність 22.5 Вт перетворюють адаптер живлення Xiaomi 22.5W USB-A на суперефективний пристрій, який здатний дуже швидко поповнити заряд будь-якого сумісного девайсу.
ЗАРЯДЖАЄ ПРАВИЛЬНО І БЕЗПЕЧНО
Просто підключайся та заряджуйся. Інтелектуальна технологія керування зарядом автоматично визначає тип пристрою та оптимальні параметри заряду для кожного девайса, щоб не допустити перезарядження. Тому батареї пристроїв, що заряджаються, надовго зберігають заявлену ємність. Корпус адаптера виготовлений із термостійкого пластику, який не боїться високих температур та не допускає перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge |
| Вес | 61 г |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 22.5 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | 22.5W (Type-A) EU |
| Материал | Пластик |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
- Цена: 382,80 ₴




