
Мережевий зарядний пристрій HOCO N60 Gentle single port PD20W charger (EU) White Q-STORE -shopping-without-problems-
177,12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007644181
Мережевий зарядний пристрій HOCO N60 Gentle single port PD20W charger (EU) White ─ це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів . Цей зарядний пристрій має один роз'єм Type-C, який підтримуює технологію швидкої зарядки і допоможе швидко заряджати різні девайси.
Цей зарядний пристрій підтримує сучасний стандарт швидкого заряджання — PD 20W та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду аксесуарів прискорюється в кілька разів .
Зарядка HOCO N60 Gentle single port PD20W charger (EU) White має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.
Зарядний пристрій HOCO N60 Gentle single port PD20W charger (EU) White ─ стане чудовим рішенням для зарядки пристроїв, а невелика вага дозволяє брати його із собою куди завгодно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N60 Gentle |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 177,12 ₴



