
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) Q-STORE -shopping-without-problems-
293,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: FADB0-EU
Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) — універсальний зарядний пристрій, який допоможе зарядити будь-який ваш гаджет. Він сумісний зі смартфонами багатьох популярних брендів, а також підійде для заряджання планшетів, навушників та інших гаджетів.
ВИСОКОПРОДУКТИВНА ЗАРЯДКА
Адаптер використовує технологію QC 4.0, що забезпечує потужність струму до 20 Вт. Ви отримуєте втричі вищу швидкість заряджання, ніж у звичайної зарядного пристрою. Щоб зарядити, наприклад, iPhone 13 до 60% потрібно лише 30 хвилин.
ПОВНИЙ ЗАХИСТ
Адаптер Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) має вбудовані технології для комплексного захисту від перегріву, перевантаження струму, перенапруги й короткого замикання. Його корпус виготовлено з вогнетривкого матеріалу, що гарантує безпечність використання.
ЛЕГКО НОСИТИ З СОБОЮ
Подорожуєте ви з друзями чи їдете у відрядження, цей зарядний пристрій не займе багато місця у вашому багажі. Розміри адаптера дозволяють покласти його у сумку, рюкзак і навіть у карман.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Количество USB-портов | 1 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FADB0-EU |
| Назначение | Универсальное |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 293,10 ₴







