
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS24A Puerto single-port PD25W charger set (C to iP)(EU) Black Q-STORE
187,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007639767
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto оснащений портом Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 25 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD25W, QC, FCP, AFC. Корпус виконаний з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (82,2 × 44 × 27,5 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель Type-C to iP довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина кабеля | 1 м |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 70 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 25 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Количество USB-портов | 1 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | CS24A Puerto |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 187,40 ₴





