
Мережевий зарядний пристрій WUW-C189 PD 20W Charger USB C + USB C white Q-STORE -shopping-without-problems-
251,97 ₴
- Готово к отправке
- Код: C189
Мережевий зарядний пристрій WUW-C189 PD 20W — це практичний, універсальний адаптер, який стане ідеальним вибором для заряджання гаджетів від настільного розгалужувача або настінної розетки.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ТА БЕЗПЕКА У ВИКОРИСТАННІ
Модель виконана в незвичайному, оригінальному дизайні завдяки компактним розмірам і невеликій вазі може використовуватися вдома і під час поїздок. Корпус аксесуара надійно зібраний, виготовлений із міцної комбінації вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. Мережева вилка європейського стандарту розташована на задній панелі, а пара роз'ємів Type-C та Lightning — на верхній грані. Таке практичне рішення запобіжить заламування кабелів, що підключаються до адаптера, дозволяє йому лаконічно поєднуватися з розеткою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Lightning; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C189 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
- Цена: 251,97 ₴

