
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) Q-STORE -shopping-without-problems-
492,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: UGR-90664
Зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) зможе зарядити ваші пристрої за дуже короткий час, що робить його ідеальним вибором під час роботи в офісі або вдома. Потужність зарядного пристрою становить 20 Вт. Завдяки технології виробництва зарядний пристрій має порівняно невеликі розміри. Модель CD318 підтримує протоколи швидкого заряджання, у тому числі: PD, QC, AFC, SCP, FCP, PPS, що також робить її використання безпечним. Ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій відрегулює поточне значення відповідно до потреб вашого пристрою.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Зберігайте зарядний пристрій так, як вам зручно. Киньте його у сумочку чи кишеню, тримайте у шухляді столу. Він не займе багато місця та не перевантажить ваш багаж.
ЯКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ
Цей зарядний пристрій хоч і маленький, але відрізняється виключно міцними матеріалами. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що він не трісне і не подряпається.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD318 Nexode |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 492,50 ₴








