
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set(C to iP) White Q-STORE
286,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991101410
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set(C to iP) White з роз'ємами 2 х USB-A і Type-C, кабелем USB-C — Lightning та технологією QC і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети.
При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму. Максимальна потужність дорівнює 20W.
Даний мережевий зарядний пристрій від Borofone рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій Borofone BA70A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
−від перевантаження по силі струму;
−перезарядження, перегріву;
−перевантаження;
−різних перенапруг;
−коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вес | 67 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | BA70A |
| Материал | ABS + PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
- Цена: 286,82 ₴








