Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA77A Insightful single port PD30W charger set(C to iP) White — це практичний, універсальний адаптер, який стане ідеальним вибором для заряджання гаджетів від настільного розгалужувача або настінної розетки. В комплект входить кабель Type-C — Lightning, довжиною 1 м.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ТА БЕЗПЕКА У ВИКОРИСТАННІ
Модель виконана в оригінальному дизайні завдяки компактним розмірам і невеликій вазі може використовуватися вдома і під час поїздок. Корпус аксесуара надійно зібраний, виготовлений із міцного вогнестійкого ABS-пластику. Його глянцева поверхня у поєднанні із заокругленими ребрами забезпечать приємні тактильні відчуття та внесуть комфорт у повсякденну експлуатацію. Мережева вилка європейського стандарту розташована на задній панелі, а роз'єм Type-C — на верхній грані. Таке практичне рішення запобіжить заламування кабелів, що підключаються до адаптера, дозволяє йому лаконічно поєднуватися з розеткою.
ПІДТРИМКА ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИ
Роз'єм підтримує швидку зарядку сумісних гаджетів за протоколами PD, PPS, QC, AFC та FCP з максимальною потужністю 30W. Вихідна сила струму: 3А при напрузі 5V, 3А за 9В, 2,5А за 12W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 30 W |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Выходная мощность | 30 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Мoдель | BA77A charger set(C to iP) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 271,39 ₴




