
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA46A Premium PD + QC3.0 (Type-C to Lightning) 18W White Q-STORE -shopping-without-problems-
245,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474727367
Якісний, лаконічний та компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA46A Premium не лише заряджає одночасно 2 пристрої, а й робить це швидко та безпечно. Корпус, розмірами всього 91 * 52 * 38 мм, вміщує в собі один Type-C вихід, один USB-A вихід, механізм, який видає силу струму 3А та 18 Вт потужності. Крім того, вбудований в зарядний пристрій смарт-чип автоматично ідентифікує підключений ґаджет та видає необхідну для нього потужність, що збереже батарею від швидкого зношування.
BOROFONE BA46A Premium має міцний та вогнетривкий корпус з ABS-пластику, а також захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Завдяки підтримці стандартів швидкісної зарядки PD3.0, QC3.0 / QC2.0 заряджатиме в середньому на 50% швидше сумісні мобільні пристрої.
В комплекті зі зарядним пристроєм виробник передбачив якісний кабель живлення та синхронізації Type-C to Lightning довжиною 1 метр. Кабель, як і зарядний пристрій, сертифіковані для використання з продукцією Apple.
Основні характеристики МЗП:
1. Вхід: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.6A.
2. Вихід: USB-A: 3.6V-6.5V / 3A, 6.6-9V / 2A, 9.1V-12V / 1.5A, 18W.
USB-C: 5V / 3A (PD), 9V / 2A (PD), 12V / 1.5A (PD), 18W.
3. Вилка стандарту EU, корпус з вогнестійкого матеріалу.
4. Підтримка швидкої зарядки PD3.0, QC3.0 / QC2.0, швидкої зарядки для Huawei FCP, швидкої зарядки для Samsung AFC і інших.
5. Смарт баланс для одночасного виходу 5V / 3A на два порти.
6. Набір з кабелем USB-C на Lightning PD.
7. Розміри зарядного пристрою: 91 * 52 * 38 мм. Вага зарядного пристрою: 39 грамів. Вага набору з кабелем: 62 грами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 62 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Мoдель | BA46A Premium PD + QC3.0 (Type-C to Lightning) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 245,68 ₴


