Hoco C127A — фірмовий мережевий адаптер, що дозволяє швидко зарядити 4 пристрої одночасно. В комплект входить кабель Type-C — Lightning.
Монолітна конструкція із застосуванням високоякісних компонентів забезпечує надійний та безпечний процес зарядки. Мережевий зарядний пристрій Hoco C127A підтримує сучасні технології швидкої зарядки QC та PD, може похвалитися вихідною потужністю 45W, що робить зарядку пристроїв максимально швидкою.
Завдяки вбудованому розумному чіпу адаптер визначає, який пристрій заряджається та розподіляє необхідну силу струму. Також не нагрівається і не боїться стрибків напруги.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихід:
− USB-C: 45W(PD/PPS/QC/FCP/AFC);
−USB-A 1/2/3: 5V/2.4A;
−USB-C+USB-A1/2/3=30W+12W.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.25 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 45 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Цвет | 7073 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C127A Intelligent |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 392,52 ₴









