
Мережевий зарядний пристрій USAMS-OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series(CC226 PD20W Fast Charger (EU)+SJ711 60W Type-C To Type-C
228,54 ₴
- Нет в наличии
- Код: OYXLTZ01
+380 (67) 273-25-01
Мережевий зарядний пристрій USAMS-OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series(CC226 PD20W Fast Charger (EU)+SJ711 60W Type-C To Type-C Cable) white — ідеальний аксесуар для живлення вашого пристрою. USB-C зарядний пристрій сумісний із протоколами швидкого заряджання. Воно допомагає за мінімальний строк відновити енергію смартфона.
Вбудований розумний чип автоматично обирає оптимальний струм для швидкого та безпечного заряджання. Це допомагає подовжити строк роботи акумулятора. Окрім цього зарядний пристрій захищає телефон від перегрівання під час заряджання. У комплекті йде кабель Type-C-Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Цвет | 7068 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 228,54 ₴






