
Мережевий зарядний пристрій Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black Q-STORE -shopping-without-problems-
188,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: MIWC/31CB
Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black — мережевий зарядний пристрій з одним USB-C виходом з підтримкою PD 30 Вт.
Ним зручно користуватися вдома, і так само зручно брати його в подорожі. Компактний зарядний пристрій Mibrand MI-31 GaN 30W не займає багато місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Електронні компоненти зарядного блока Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Зарядний пристрій GaN відрізняється високою пропускною здатністю, швидкістю відведення тепла, температурним порогом. Це все дозволяє досягти високої потужності зарядного пристрою при низькій вазі та малому розмірі.
Вбудований захист оберігає гаджети, що заряджаються, від короткого замикання, перевищення допустимої напруги, сили струму, потужності, температур.
В комплект поставки Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black входить адаптер у розетку без додаткових аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | 7073 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | MI-31 GaN |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 188,55 ₴




