
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
550,78 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007617086
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger Black — це високотехнологічне рішення для швидкого заряджання сучасних гаджетів. Модель має практичну конструкцію, невеликі розміри і вагу, виділяється наявністю відразу двох роз'ємів, що забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію і визначає її універсальність.
ДО 3 РАЗІВ ШВИДШЕ ЗАРЯДЖАННЯ
HOCO N42 Elogiado створений для сучасних моделей, які підтримують PD, що прискорює час заряджання в 3 рази в порівнянні з зарядними пристроями стандартних версій зарядок.
ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА
На його нижньому торці знаходиться вилка європейського стандарту, а на верхньому дуже зручно розташовані два роз'єми Type-C. Кожен із роз'ємів підтримує швидку зарядку з максимальною потужністю 45W, протоколи QC3.0, PD та PPS, під час одночасної зарядки двох гаджетів потужність на виході кожного з них становитиме Type-C1+Type-C2=25W+20W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 100 г |
| Вихід | 2.25 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 45 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | 7073 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N42 Elogiado |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 550,78 ₴





