
Мережевий зарядний пристрій UsamsUS-CC085 T23 QC3.0+PD3.0 18W Digital Display black Q-STORE -shopping-without-problems-
358,81 ₴
- Нет в наличии
- Код: CC85TC01
+380 (67) 273-25-01
Адаптер мережевий USAMS US-CC085 T23 забезпечить вас швидкою, безпечною, та головне ефективною підзарядкою ваших гаджетів.
Мережевий зарядний пристрій із двома портами USB та Type-C забезпечить швидку зарядку за допомогою технологій Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0. Це дозволяє зарядити два пристрої одночасно.
Корпус адаптера виготовлений із надійного, вогнестійкого полікарбонату. Завдяки наявності LED-дисплея, який розміщений поряд з двома роз'ємами на верхньому торці аксесуара, можна відстежувати роботу електромережі, спостерігаючи за показниками струму та напруги, які відображатимуться на ньому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC085 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 358,81 ₴


