
Мережевий зарядний пристрій HOCO C125A Transparent tribute single-port PD20W charger Transparent Black Q-STORE
188,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474798336
Мережевий адаптер HOCO Transparent Tribute Single-Port C125A — надійний і зручний аксесуар для зарядки вашого пристрою. Завдяки своєму компактному дизайну та сучасній технології, цей адаптер стане чудовим супутником у подорожах, в офісі чи вдома.
Основна особливість цього адаптера — висока сумісність з різними пристроями завдяки наявності порту типу C. Це означає, що ви можете заряджати як смартфони, так і планшети, навіть ноутбуки, які підтримують цей тип підключення.
Додатково, цей адаптер підтримує технології швидкого заряджання PD (Power Delivery) і QC (Quick Charge), що дає змогу ефективно та швидко заряджати ваші пристрої. Вихідна потужність до 20W і струм до 3 А забезпечать швидку зарядку навіть потужних гаджетів.
Міцний корпус із прозорого пластику надає адаптеру стильного вигляду і водночас робить видимими внутрішні компоненти, що вказує на високу якість виготовлення. Інтелектуальний дизайн забезпечує захист від короткого замикання, перевантаження і перегріву.
Цей мережевий адаптер HOCO Transparent Tribute Single-Port C125A — це ефективний і надійний спосіб заряджати ваші пристрої швидко та безпечно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C125A Transparent tribute |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 188,55 ₴



