Charome C10 — сучасний, якісний мережевий адаптер для заряджання на максимальній швидкості пристроїв, що підтримують технології швидкого заряджання Power Delivery (20 Вт) (Iphone 7,8,10,11,12) та Quick Charge 3.0 (android смартфони). USB Type-C порт (PD): Потужність 20 Вт (технологія Power Delivery). Заряджає iPhone 12 в 2.5 рази швидше за звичайну зарядку (~50% за 30 хв).
Qualcomm Quick Charge 3.0: Порт на своєму максимумі здатний зарядити акумулятор ємністю 3400 мА*год за 1 годину.
Технологія адаптивної зарядки: Автоматично підбере оптимальний та безпечний рівень потужності залежно від вашого пристрою. Сумісний з усіма пристроями, яким підходять ці роз'єми.
Безпека: оснащений чіпом Smart IC, який захищає від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки вашого гаджета.
Компактний розмір: Не займає багато місця і не заважає іншим мережевим пристроям, підключеним поруч.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHAROME |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C10 Pure |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 227,40 ₴


