Мережевий зарядний пристрій HOCO N28 Founder PD20W+QC3.0 — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших електронних гаджетів. Цей пристрій має роз’єм USB-A (максимальна потужність 18 W) і Type-C (максимальна потужність 20 W), що робить його багатофункціональним і універсальним помічником. Перевагою цього зарядного пристрою є можливість одночасної зарядки двох гаджетів: це дозволяє максимізувати його використання, особливо якщо ви володієте кількома пристроями, що потребують заряджання.
ОСОБЛИВОСТІ МЕРЕЖЕВОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ:
−Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
−Оснащений двома різними виходами, що дозволяє швидко заряджати різноманітні пристрої.
−Підтримує швидке заряджання, що дозволяє скоротити час, необхідний для повної зарядки ваших пристроїв.
−Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
−Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перепадів напруги і короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 51 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N28 Founder |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 262,82 ₴






