
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A9 PD40W(USB-C+USB-C) dual port charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
567,35 ₴
- Нет в наличии
- Код: AFA9B
Швидкий мережевий зарядний пристрій ACEFAST A9. Має два порти USB типу C, які дозволяють заряджати з потужністю до 20 Вт (загалом 40 Вт).
Вхід:
— 100–240 В, 0,6 А, 50 / 60 Гц, вилка ЄС.
Вихід:
— USB Type C1 PD 3.0: DC 5 В / 2,4 А, 9 В / 2,22 А, 12 В / 1,67 А, 20 Вт;
— USB Type C2 PD 3.0: DC 5 В / 2,4 А, 9 В / 2,22 А, 12 В / 1,67 А, 20 Вт.
ACEFAST A9 дозволяє швидко заряджати два пристрої одночасно: смартфони, планшети, бездротові навушники та іншу мобільну електроніку. Пристрій ідеально підходить для використання із продукцією Apple, Samsung, Xiaomi та інших брендів.
ACEFAST A9 підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки, зокрема PPS, Power Delivery 20W, Quick Charge 3.0, AFC і FCP.
ACEFAST A9 виготовлений з вогнестійкого матеріалу ПК. Процес зарядки постійно контролюється процесором. Вбудований інтелектуальний чип регулює вихідну потужність та захищає ґаджети від надмірної напруги та струму, перегріву та короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 108 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 40 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A9 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 567,35 ₴



