Мережевий зарядний пристрій Baseus Home Charger 1USB QC3.0 12V/2A White допоможе швидко зарядити гаджет. Де б ви не знаходились, Baseus Home Charger стане в нагоді, оскільки невеликі розміри та вага всього 80 грамів дозволяють брати його завжди з собою.
Цей МЗП підійде для заряджання як гаджетів з підтрикою швидкої зарядки, так і тих, що не мають такої функції.
Чому варто обрати саме Baseus Home Charger 1USB QC3.0 12V/2A?
• Легкий та невеликий адаптер сумісний з більшістю існуючих нині пристроїв.
• Завдяки технології Quick Charge 3.0 він здатен зарядити стандартний смартфон за 30 хвилин до 50%. Дана технологія заряджає в 4 рази швидше звичайних зарядних пристроїв та на 27% швидше QC 2.0. Проте пристрій повинен підтримувати QC 3.0., інакше зарядка відбуватиметься у звичайному режимі.
• МЗП автоматично підбирає для кожного пристрою оптимальні параметри для безпечної та швидкої зарядки.
• Має вбудований захист від стрибків напруги, короткого замикання, перенагріву та перенавантаження. Це, в сумі з вогнетривкими матеріалами корпусу, робить Baseus Home Charger надійним та безпечним помічником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 24 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Home Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 307,96 ₴



