
Мережевий зарядний пристрій HOCO C100A PD20W+QC3.0 charger with digital display set(Type-C to Type-C) White Q-STORE
272,53 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474769824
HOCO C100A PD20W+QC3.0 charger with digital display set(Type-C to Type-C) White — зарядний пристрій з дисплеєм і кабелем Type-C/Type-C в комплекті.
ШВИДКІСНА ЗАРЯДКА
Особливістю цього зарядного пристрою є цифровий дисплей, який відображає поточний рівень заряду пристрою. Також він підтримує протоколи швидкого заряджання, що дозволяє істотно скоротити час заряджання.
ВИСОКА СУМІСНІСТЬ
Зарядний пристрій Hoco C100A сумісна з більшістю пристроїв Apple та Android, таких як смартфони, планшети, навушники, бездротові стовпчики і т.д. Ви можете використовувати його в будь-якому місці, включаючи будинок, офіс або на ходу, завдяки його компактному та портативному дизайну.
Якщо вам потрібний швидкий та надійний зарядний пристрій, який підтримує більшість пристроїв і дозволяє заряджати їх на максимальній швидкості, то Hoco C100A — чудовий вибір для вас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | C100A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 272,53 ₴






