Мережевий зарядний пристрій Hoco C108A Leader Type-C to Type-C — це високотехнологічне рішення для швидкого заряджання сучасних гаджетів. Модель має практичну конструкцію, невеликі розміри і вагу, виділяється наявністю відразу двох роз'ємів, що забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію і визначає її універсальність.
ДО 3 РАЗІВ ШВИДШЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Hoco C108A Leader створений для сучасних моделей, які підтримують PD, що прискорює час заряджання в 3 рази в порівнянні з зарядними пристроями стандартних версій зарядок - 5V/1A.
ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА
На його нижньому торці знаходиться вилка європейського стандарту, а на верхньому дуже зручно розташовані два роз'єми Type-C. Кожен із роз'ємів підтримує швидку зарядку з максимальною потужністю 35Вт, протоколи QC3.0, PD та PPS, під час одночасної зарядки двох гаджетів потужність на виході кожного з них може досягати 17.5Вт. У комплект до адаптера входить кабель Type-C – Type-C, який гарантує його повноцінну роботу, стабільні показання сили струму та напруги на виході.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 68 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.2 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 35 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C108A charger set(C to C) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 361,66 ₴






