Usams CC251 30W GaN 1C white — компактний зарядний пристрій.
Usams CC251 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 30 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN останнього покоління дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має невеликі розміри 80 x 36 x 33 мм. Він легко поміститься навіть в маленькій сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CC251TC02 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 329,10 ₴





