
Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger 18W White Q-STORE -shopping-without-problems-
205,69 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474777713
Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger White ─ це розумний зарядний пристрій для смартфонів, планшетів, портативних колонок та інших електронних гаджетів. Завдяки 4 портам та підтримці зарядки потужністю до 18 Вт, він дозволяє швидко поповнювати запаси енергії. При цьому технологія інтелектуального контролю визначає та подає оптимальну напругу для кожного пристрою, а багаторівневий захист робить процес заряджання безпечним.
Особливості:
−Максимальна вихідна потужність: 18 Вт;
−Підтримка QC, AFC, FCP;
−Заряджання чотирьох пристроїв одночасно;
−Виготовлений з якісних та вогнестійких матеріалів: ABS+PC;
−Сумісність з більшістю мобільних пристроїв;
−Захист від перенапруги, короткого замикання, перегріву та ін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 58 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 4 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C102A Fuerza |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 205,69 ₴






