
Мережевий зарядний пристрій HOCO C85A Bright dual port PD20W+QC3.0 charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
234,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474743374
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій Hoco C85A з виходами Type-C + USB-A та технологіями QC і PD дозволяє швидко заряджати гаджети.
HOCO C85A дозволяє заряджати відразу два гаджети. Потужність Type-C виходу становить 20W, а USB-A ─18W, завдяки чому пристрій може підтримувати більшість протоколів швидкого заряджання пристроїв.
Даний мережевий зарядний пристрій рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції QC (Quick Charge) або PD (Power Delivery). Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій HOCO C85A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
−від перевантаження по силі струму;
−перезарядження, перегріву;
−перевантаження;
−різних перенапруг;
−коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 51 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | C85A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 234,82 ₴





