
Мережевий зарядний пристрій HOCO C99A PD20W+QC3.0 three-port(2C1A) charger set(Type-C) White Q-STORE -shopping-without-problems-
262,25 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474767585
Мережевий зарядний пристрій Hoco C99A PD 20W QC3.0 оснащений трьома зарядними портами двох типів – USB і Type-C, що дозволяє заряджати різні пристрої за наявності відповідного кабелю. Його вихідний потужності достатньо, щоб ефективно зарядити смартфон, планшет, електронну книгу, повербанк та інші гаджети. Оснащений функцією швидкого заряджання. В комплект входить кабель з роз’ємом Type-C.
Особливості мережного зарядного пристрою Hoco C99A PD 20W QC3.0:
−Три виходи (два USB і один Type-C) можуть використовуватися одночасно для зарядки гаджетів;
−Порт Type-C підтримує протокол PD, а USB – QC, які сумісні з багатьма сучасними гаджетами;
−Вбудований інтелектуальний чіп автоматично підбирає напругу під конкретний пристрій;
−Міцний корпус, стійкий до нагрівання, та висока якість збірки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C99A charger set(Type-C) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 262,25 ₴








