
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A5 PD32W(USB-C+USB-A) dual port charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
525,07 ₴
- Нет в наличии
- Код: AFA5W
ACEFAST A5 — це практичний, ефективний, швидкий та надійний мережевий зарядний пристрій, що дозволяє заряджати одночасно 2 ґаджети завдяки двом виходам, має широку сумісність та високу потужність (сумарно 32 Вт).
Детальніші характеристики зарядки:
• Два виходи (порти) — USB Type-C та USB-A. З легкістю замінить дві звичайні зарядки.
• Сумарна потужність пристрою — 32 Вт, порт USB-A — 12 Вт, USB Type-C — 20 Вт.
• Підтримка швидкісної зарядки — завдяки протоколу QC3.0 / QC2.0.
• Широка сумісність — за умови використання відповідного кабелю ефективно заряджатиме будь-який смартфон, планшет, читалку тощо.
• Надійний — використання якісного, міцного та вогнетривкого пластику в сумі з новими технологіями захисту від перегріву, коливань напруги, перезаряджання тощо дозволяють без зайвого остраху використовувати зарядку для ваших ґаджетів.
• Компактний — розміри МЗП 88,2 х 28 х 49 мм, вага 82 грами. Не займе багато місця.
Бренд ACEFAST з моменту утворення в 2020 році встиг зайняти міцні позиції на азійському ринку індустрії електронних і цифрових технологій. Завдяки впровадженню новітніх технологій, швидкому розвитку та використанню якісних матеріалів продукція бренду знаходить користувачів в усіх куточках планети й почала виходити на європейський ринок.
Для ACEFAST висока якість та надійність стоять в основі діяльності, а нові технології — рушійна сила для забезпечення споживачів у всьому світі економічно ефективною продукцією.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 82 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 32 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A5 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 525,07 ₴


