
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA67A PD20W+QC3.0 charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
197,12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443383997
+380 (67) 273-25-01
Зарядний пристрій Borofone BA67A ─ надійний зарядний пристрій для ваших гаджетів. Підтримує функцію швидкого заряджання. Підключається до електромережі через стандартні розетки. Пристрій ідентифікує пристрій, що заряджається, і автоматично регулює вихідну потужність. Деталі корпусу виконані із пластику високої якості, що робить пристрої практичним та зручним у повсякденній експлуатації.
Особливості:
• Функція швидкого заряджання.
• Смарт-ідентифікація.
• Оснащений стандартним USB та USB-C портами.
•Сучасний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Мoдель | BA67A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 197,12 ₴




