Мережевий зарядний пристрій HOCO N41 Almighty PD20W+QC3.0 charger White — це високотехнологічне рішення для швидкого заряджання сучасних гаджетів. Модель має практичну конструкцію, невеликі розміри і вагу, виділяється наявністю відразу двох роз'ємів (USB-A та USB-C), що забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію і визначає її універсальність.
ДО 3 РАЗІВ ШВИДШЕ ЗАРЯДЖАННЯ
HOCO N41 створений для сучасних моделей, які підтримують PD, що прискорює час заряджання в 3 рази в порівнянні з зарядними пристроями стандартних версій зарядок.
ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА
На його нижньому торці знаходиться вилка європейського стандарту, а на верхньому дуже зручно розташовані два роз'єми: USB-A та USB-C. Кожен із роз'ємів підтримує швидку зарядку з максимальною потужністю 20W (USB-C) та 18W (USB-А), протоколи QC3.0, PD та PPS, під час одночасної зарядки двох гаджетів потужність на виході становитиме Type-C+USB-A=5V/3A.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N41 Almighty |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 254,82 ₴





