
Мережевий зарядний пристрій HOCO N3 Special single port QC3.0 charger set(Type-C) 18W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
231,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474729385
Мережевий зарядний пристрій HOCO N3 Special single port QC3.0 charger set(Type-C) Black гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці одразу кількох протоколів швидкої зарядки, таких як: QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інших. Максимальна сила струму становить 3А, потужність – 18Вт.
Адаптер оснащений функцією Smart ID, системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями та сріблястою окантовкою. У торці адаптера дуже зручно розміщено один USB-роз'єм. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Type-C та довжиною 1м.
Особливості зарядного пристрою Hoco N3 Special QC3.0:
−підтримка протоколів швидкого заряджання для пристроїв Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple;
−USB-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
−корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
−вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
−захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 67 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | N3 Special |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 231,40 ₴




