Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger set(Type-C to Type-C)(EU) White — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів.
Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню полікарбонату, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею.
Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами PPS, QC 3.0/2.0, AFC та PD з максимальною потужністю на виході 25W. В комплект входить кабель Type-C — Type-C довжиною 1 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 25 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | N22 Jetta |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 337,67 ₴








