
Мережевий зарядний пристрій CHAROME C10s Pure PD+QC4.0 20W Charger Set White Q-STORE -shopping-without-problems-
308,53 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974324910946
+380 (67) 273-25-01
Charome C10s — сучасний, якісний мережевий адаптер для заряджання на максимальній швидкості пристроїв, що підтримують технології швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 4.0. USB Type-C порт (PD): Потужність 20 Вт (технологія Power Delivery). Заряджає iPhone 12 в 2.5 рази швидше за звичайну зарядку (~50% за 30 хв).
ТЕХНОЛОГІЯ АДАПТИВНОЇ ЗАРЯДКИ
Автоматично підбере оптимальний та безпечний рівень потужності залежно від вашого пристрою. Сумісний з усіма пристроями, яким підходять ці роз’єми.
БЕЗПЕКА
Оснащений чіпом Smart IC, який захищає від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки вашого гаджета.
КОМПАКТНИЙ РОЗМІР
Не займає багато місця і не заважає іншим мережевим пристроям, підключеним поруч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHAROME |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C10s |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 308,53 ₴
