HOCO N14 Smart Charging single port PD20W charger White – це якісний мережевий адаптер за доступні гроші, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу. Мережевий зарядний пристрій HOCO N14 Smart Charging виконаний з якісних вогнестійких матеріалів та надає швидку та абсолютно безпечну зарядку для гаджета завдяки вбудованому модулю інтелектуального захисту, а також підтримці технології Power Delivery, QC, FCP та інших швидких протоколів заряджання. Зарядний пристрій має порівняно невеликі габарити та вагу, що робить його зручним в експлуатації у будь-яких життєвих умовах.
Особливості зарядного пристрою HOCO N14 Smart Charging:
− пристрій виконаний із безпечного вогнестійкого ПК;
− максимальна потужність девайсу дорівнює 20W;
− пристрій підтримує технології Power Delivery, QC, FCP та інші швидкі протоколи заряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 67 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | N14 Smart Charging |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 348,52 ₴






