Мережевий зарядний пристрій Essager Fangbo QC3.0 3U (QC+Dual 2.4A) Charging Head black (ECTQC3-FBB01) – це компактний, елегантний, інноваційний та стильний пристрій з трьома USB портами, які допоможуть вам одночасно заряджати 3 пристрої завдяки вихідній потужності 2.4 A. Більше не доведеться вибирати, що зарядити першим - телефон, годинник, бездротові навушники або поставити на зарядку планшет дитини. Ви можете під'єднати всі ці гаджети до однієї зарядки.
Зарядний пристрій має 3 USB потужністю 2.4 A, які допоможуть вам швидко заряджати різні аксесуари. Деталі корпусу зарядного пристрою надійно зібрані із пластику високої якості, що забезпечить комфортну роботу для власника пристрою. Заряджання Essager Fangbo має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати три пристрої для заряджання без будь-яких труднощів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.3 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 5 V; 9 V; 12 V |
| Мoдель | Fangbo |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 211,40 ₴










