
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A57 PD35W GaN (2*USB-A+USB-C) charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
595,35 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316282730
ACEFAST A57 PD35W GaN (2*USB-A+USB-C) charger Black — універсальний пристрій, що забезпечує швидке й безпечне заряджання. Він має 3 роз'єми: два USB-A та один USB-C.
БЕЗПЕКА ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ
Виготовлений із вогнестійкого PC, що забезпечує безпеку й довговічність. Вбудовані сучасні технології захищають від перенапруги, перевантаження за струмом і потужністю..
ТЕХНОЛОГІЯ GaN
Для підвищення теплової ефективності в зарядному пристрої використовується нітрид галію (GaN). Він допомагає збільшити вихідну потужність, підвищити стабільність адаптера і при цьому не нагріватися.
ТЕХНОЛОГІЯ КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ
Передова технологія контролю вимірює температуру 40 разів на секунду і щодня виконує 3 млн перевірок у режимі реального часу. Це забезпечує більш безпечне й швидке заряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.75 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 35 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A57 GaN |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 595,35 ₴





