ACEFAST A53 Sparkling series PD30W GaN — універсальний пристрій, що забезпечує швидке й безпечне заряджання.
БЕЗПЕКА ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ
Виготовлений із вогнестійкого PC, що забезпечує безпеку й довговічність. Вбудовані сучасні технології захищають від перенапруги, перевантаження за струмом і потужністю.
КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн у стилі скелетон робить видимими внутрішні мікросхеми й надає пристрою футуристичного вигляду. А люцерново-фіолетовий колір робить його яскравим.
СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ
ACEFAST A53 Sparkling series оснащений світлодіодним дисплеєм. На ньому відображається інформація про потужність зарядки в режимі реального часу. Також ЗП автоматично відображає індикатори швидкого заряджання і вимикається, коли прилад повністю заряджений.
ТЕХНОЛОГІЯ GaN
Для підвищення теплової ефективності в зарядному пристрої використовується нітрид галію (GaN). Він допомагає збільшити вихідну потужність, підвищити стабільність адаптера і при цьому не нагріватися.
ТЕХНОЛОГІЯ КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ
Передова технологія контролю вимірює температуру 40 разів на секунду і щодня виконує 3 млн перевірок у режимі реального часу. Це забезпечує більш безпечне й швидке заряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 58 г |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.0 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | A53 Sparkling series PD30W GaN |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 595,35 ₴





