Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC183 PD20W Single Port забезпечує швидку і безпечну зарядку з максимальною потужністю до 20W. Девайс підтримує протокол PD, забезпечуючи високошвидкісну зарядку для смартфонів iPhone, починаючи з 8-ї серії. Ваші пристрої заряджаються безпечніше завдяки 9-ти рівневій системі захисту, яка запобігає перегріванню. Також зарядний пристрій сумісний з iPad та іншими пристроями, що підтримують швидке заряджання. З гальванічним покриттям торця і компактним розміром, цей пристрій стане не тільки корисним, але й стильним доповненням до вашого робочого простору або домашнього інтер'єру.
ОСОБЛИВОСТІ МЕРЕЖЕВОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ USAMS US-CC183 PD20W SINGLE PORT:
- Підтримка протоколу PD для швидкого заряджання iPhone, iPad та інших пристроїв;
- Максимальна вихідна потужність до 20W для прискореного процесу заряджання;
- 9 рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, для безпечного та ефективного зарядного процесу;
- Легка вага і компактні розміри роблять його ідеальним для подорожей і використання в різних умовах;
- Сучасний і стильний вигляд, який легко поєднується з будь-яким інтер'єром.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC183 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 251,39 ₴






