Мережевий зарядний пристрій HOCO CS33A Amanecer PD30W(2C1A) charger Black забезпечує безпечну та швидку зарядку для телефонів, ноутбуків, планшетів, смарт-годинників та браслетів, фотоапаратів та іншої техніки. Володіє високою потужністю зарядки (до 30 Вт на порт) і підтримкою швидкої зарядки, при цьому має компактні розміри.
Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO CS33A:
−Має високу потужність до 30 Вт і технологію PPS, яка розподіляє енергію на порти для досягнення максимальної ефективності;
−Обладнаний трьома портами – двома Type-C та одним USB, що дозволяє підключати декілька пристроїв одночасно;
−Підтримує сучасні технології швидкого заряджання QC 3.0 та PD3.0, забезпечуючи надшвидку зарядку смартфонам та ноутбукам;
−Обладнаний захистом від короткого замикання, перевищення допустимої сили струму, напруги та потужності, перегріву, статичного струму;
−Вихід USB Type A: 18W (QC/FCP/AFC);
−Вихід USB Type-C 1/2: 30W (PD/QC/FCP/AFC).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Мoдель | CS33A Amanecer |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 347,38 ₴









