
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC124 T36 20W Super Si PD Fast Charger(EU) White Q-STORE -shopping-without-problems-
406,80 ₴
- Нет в наличии
- Код: CC124TC02
+380 (67) 273-25-01
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC124 T36 20W Super Si PD Fast Charger(EU) White ідеально підійде для швидкого заряджання широкого кола пристроїв. Пристрій підтримує стандарт швидкого заряджання Power Delivery, а також має автоматичне регулювання струму, що зробить зарядку не тільки швидкою, але й ефективною. Також аксесуар має захист від перегріву, перепадів напруги та різноманітних позаштатних ситуацій, що гарантує безпеку.
Особливості:
−Безпечна зарядка: наявність захисту від несправностей;
−Підтримка технології USB Power Delivery;
−Чудова якість виготовлення забезпечує надійність та довговічність;
−Відносно компактний, можна легко взяти з собою на роботу або в подорож.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC124 T36 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 406,80 ₴


