
Мережевий зарядний пристрій HOCO C70A Cutting-edge single port QC3.0 charger set(Micro) 18W Black Q-STORE
193,69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474706645
Швидко зарядити смартфон вам допоможе зарядний пристрій Hoco C70A. Він підтримує три найпоширеніші стандарти прискореної зарядки: Quick Charge (QC) 3.0, FCP, AFC. У комплекті до нього йде кабель з конектором USB Micro-USB на одному кінці та USB на іншому.
Зарядний пристрій Hoco C70A має незвичну кубічну форму, тобто він не схожий на зарядки, що йдуть в комплекті зі смартфоном або планшетом. Виготовлений він з міцного та вогнетривкого полікарбонату, має глянцеву поверхню.
Вихідної сили струму 3 А вистачає для зарядки смартфона та потужніших пристроїв, наприклад планшета.
Завдяки підтримці Quick Charge 3.0 гаджети заряджаються в чотири рази швидше, ніж через звичайну зарядку, і на 27 відсотків швидше Quick Charge 2.0. Зверніть увагу, що пристрій, який заряджається, повинен підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо ні — заряджання буде відбуватися у звичайному режимі.
Мережева зарядка сумісна з гаджетами, що заряджаються через USB-кабель: плеєром, селфі-палкою, зовнішнім акумулятором та ін. А багаторівнева система захисту та застосування вогнетривких матеріалів роблять використання цього аксесуара безпечним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 71 г |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 3.6 V – 6.5 V; 6.6 V – 9 V; 9.1 V – 12 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Мoдель | C70A Cutting-edge |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 193,69 ₴





