
Мережевий зарядний пристрій HOCO C42A Vast power QC3.0 single port charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
178,83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6957531088417
Мережевий зарядний пристрій HOCO C42A Vast power QC3.0 single port charger Black гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці одразу кількох протоколів швидкої зарядки, таких як: QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інших. Максимальна сила струму становить 3 А, потужність –—18 W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик поверхню. У торці адаптера дуже зручно розміщено один USB-роз'єм.
Особливості зарядного пристрою HOCO C42A Vast power QC3.0:
−підтримка протоколів швидкого заряджання для пристроїв Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple;
−USB-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
−корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
−вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
−захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 35 г |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | C42A Vast power |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 178,83 ₴





